Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zuzela

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy

Stare Miasto,Kędzierzyn-Koźle(Żużela + 18 km)

1 430 000 zł784 m² 1 823,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 516 m²

Na sprzedaż rezydencja Forteca, usytuowana w Kędzierzynie-Koźlu, z dużym potencjałem inwestycyjnym, o powierzchni całkowitej 784,52 m2, wraz z działką o powierzchni 2516 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Dworcowa

Sródmieście,Kędzierzyn-Koźle(Żużela + 18 km)

31,19 zł/m²224,45 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni łącznej 224,45 m2 w budynku dworca w Kędzierzynie Koźlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44,10 m² 49,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Odrzańskie Tarasy w Krapkowicach. Lokal jest po remoncie i jeszcze niezamieszkały, gotowy dla pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle(Żużela + 18 km)

687 000 zł200 m² 34,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam lub zamienię ( wraz z dopłatą na mieszkanie) przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. 3 Maja

Otmęt,Krapkowice(Żużela + 7 km)

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży, atrakcyjnie zlokalizowany, budynek usługowo-handlowy, położony w Krapkowicach, dzielnica Otmęt, przy głównej arterii miasta. Budynek jednokondygnacyjny, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Domecko

Domecko(Żużela + 24 km)

225 000 zł1 446 m² 155,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta zawieszona tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu działkę budowlaną z terenem zielnym o powierzchni 14,46 ara (budowlana - ok. 10 arów, teren zielony - ok. 4,49 ara) położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle

Koźle,Kędzierzyn-Koźle(Żużela + 18 km)

180 000 zł68,80 m² 2 616,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Czteropokojowe mieszkanie położone na parterze kamienicy znajdującej się przy ul. 24 Kwietnia. Ogrzewanie własne (koza + elektryczne), gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Towarowa

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle(Żużela + 18 km)

10 zł/m²336 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu budynku biurowego usytuowanego w centrum Kędzierzyna przy ul. Towarowej 16 o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Pokrzywnica(Żużela + 11 km)

240 000 zł2 003 m² 119,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Działka budowlana, pokrzywnica/kędzierzyn-Koźle Idealna pod budowę domu lub inwestycję! Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,2003 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Wolności

Centrum,Głogówek(Żużela + 13 km)

1 033 zł44,93 m² 23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący konkurs ofert: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury, plac Oddziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żużela

Żużela,opolskie

379 500 zł160 m² 2 371,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:974 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego domu we wsi Żużela, niedaleko Krapkowic. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na pierwszej z nich znajdują się 3 niezależne pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żużela

Żużela,opolskie

35 000 zł54 m² 650,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny położony w budynku w miejscowości Żużela. Lokal mieści się na parterze budynku i składa z trzech pomieszczeń do adaptacji. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żużela

Żużela,opolskie

395 000 zł212 m² 1 863,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Żużela koło Krapkowic o powierzchni użytkowej ok. 212 m2 położony na działce o powierzchni 14,20 ar, składający się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij