Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Zuzela - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Prószków

Prószków(Żużela + 20 km)

590 000 zł715 m² 825,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Wyłączność! Do sprzedaży budynek mieszkalny z częścią produkcyjno-magazynową położony na prawie 20 arowej działce w Prószkowie k/opola, ok 5km od zjazdu na autostradę A4. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, Plac Stawowy

Pietna(Żużela + 5 km)

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży dom położony w miejscowości Pietna k. Krapkowic, w cichej i spokojnej lokalizacji. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Górki(Żużela + 25 km)

839 000 zł105,53 m² 7 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu, w zabudowie bliźniaczej. Układ pomieszczeń: parter na którym przewidziano przestronny salon z aneksem kuchennym z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Suchodół Włościański

Suchodół Włościański(Zuzela + 24 km)

490 000 zł240 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Duży dom z potencjałem w cichej okolicy Suchodół Włościański- wieś w powiecie sokołowskim, w gminie Sabnie. Szukasz miejsca na wymarzony dom, stadninę koni lub hodowlę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Gliwicka

Korzonek(Żużela + 25 km)

560 000 zł148 m² 3 783,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Oferta dotyczy sprzedaży solidnego, piętrowego domu jednorodzinnego w miejscowości Korzonek (gm. Bierawa). Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Gliwickiej (dw 408), co zapewnia błyskawiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kościelna

Sterdyń(Zuzela + 14 km)

269 000 zł103 m² 2 611,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 766 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego przy ulicy Kościelnej w Sterdyni. Sterdyń to wieś, która jest siedzibą gminy, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kędzierzyn-Koźle

Żabieniec,Kędzierzyn-Koźle(Żużela + 18 km)

2 099 999 zł450 m² 4 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 450 m , położony na pięknej, zadbanej działce o wielkości 34,37 ara. To bez wątpienia jedna z najlepszych i najbardziej unikatowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie(Żużela + 23 km)

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Dom z dużym potencjałem - 48 arów działki budowlanej | Strzelce Opolskie k. Opola | 180 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Strzelcach Opolskich, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Przywory

Przywory(Żużela + 17 km)

369 000 zł150 m² 2 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 m²

Przywory do sprzedaży ładny dom na działce 8,31ar Do sprzedaży położony przy spokojnej i cichej osiedlowej uliczce - w miejscowości Przywory, 12,8 km od Opola i 12,3 km od Krapkowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Prószków

Prószków(Żużela + 20 km)

1 200 000 zł330 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Oferujemy do sprzedania nieruchomość mieszkalno-usługową położoną w Prószkowie. Budynek wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny zlokalizowany na działce o pow. 38 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żużela

Żużela,opolskie

379 500 zł160 m² 2 371,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:974 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego domu we wsi Żużela, niedaleko Krapkowic. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na pierwszej z nich znajdują się 3 niezależne pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żużela

Żużela,opolskie

395 000 zł212 m² 1 863,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Żużela koło Krapkowic o powierzchni użytkowej ok. 212 m2 położony na działce o powierzchni 14,20 ar, składający się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij